Twórz skuteczne kampanie edukacyjne

Zwiększaj świadomość ekologiczną wśród uczniów i zachęcaj ich do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.
Edukuj, angażuj i mobilizuj młodzież w działaniach na rzecz ochrony środowiska.

Postaw na niezwykle nowoczesną i skuteczną komunikację dzięki monitorom Digital Signage!

Dzięki cyfrowym ekranom Samsung Edumedio będziesz mógł dotrzeć do odbiorców w atrakcyjny i nowoczesny sposób, przekazując ważne informacje dotyczące ochrony środowiska, ekologii, zdrowia i bezpieczeństwa.

Uzyskaj dostęp do ciągle powiększającej się bazy gotowych animacji

Odkryj dziesiątki gotowych i animacji i materiałów, zaprojektowanych z myślą o skutecznym dotarciu do uczniów. Wybierz animacje pod kątem konkretnych tematów i grupy docelowej.

Kliknij i zobacz nasze przykładowe animacje!

Skuteczna edukacja ekologiczna

Nasza kampania ma na celu zwiększenie świadomości ekologicznej wśród uczniów i zachęcenie ich do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska. Wierzymy, że nowoczesne technologie, takie jak digital signage, mogą odegrać kluczową rolę w edukacji i mobilizacji młodych ludzi.

Digital signage jest doskonałym narzędziem do prowadzenia kampanii ekologicznych w szkołach ze względu na swoją efektywność i nowoczesność. Dzięki cyfrowym ekranom możemy przekazywać istotne informacje ekologiczne w sposób przystępny i angażujący dla uczniów. Dynamiczne animacje, grafiki i filmy przyciągają uwagę i zapadają w pamięć, co prowadzi do większej skuteczności przekazu. Ponadto, digital signage umożliwia łatwą aktualizację treści, co pozwala na dostarczanie najświeższych informacji związanych z ochroną środowiska. To nowoczesne rozwiązanie, które przyciąga uwagę młodzieży i zachęca do aktywnego uczestnictwa w działaniach na rzecz ekologii, tworząc tym samym proekologiczną atmosferę w szkole.

Dołącz do naszej kampanii ekologicznej. Razem możemy uczynić świat lepszym miejscem. Wykorzystajmy nowoczesne technologie digital signage, aby edukować, angażować i mobilizować młodzież w działaniach na rzecz ochrony środowiska.

Zobacz przykładową animację

Zaprojektuj spersonalizowane kampanie społeczne

Wykorzystaj gotową bazę animacji i materiałów, aby wystartować ze skuteczną kampanią już dzisiaj. Możesz również zlecić nam opracowanie personalizowanej kampanii wraz ze stworzeniem dowolnych postaci tzw. Brand Hero. W naszych animacjach możemy również umieścić Twoje logo i dane kontaktowe.

Dlaczego warto wybrać Edumedio?

Nowoczesne narzędzie do komunikacji z uczniami

Możliwość tworzenia własnych treści w oparciu o platformę MagicINFO

Łatwe i centralne zarządzanie systemem z jednego miejsca

Dopasowanie systemu do indywidualnych potrzeb placówki

Jak uruchomić kampanię ekologiczną w Twojej szkole

1.

Wypełniasz

formularz kontaktowy

2.

Kontaktujemy się

z Tobą i potwierdzamy zamówienie

3.

Dostarczamy

instalujemy i konfigurujemy monitor w Twojej placówce

4.

Gotowe

Twoja kampania może startować.

Edumedio 55 cali

Tryb pracy: 16-24/7

Rozdzielczość: 4K

Orientacja: Poziom/Pion

W zestawie: monitor, uchwyt, usługa montażu i konfiguracji, 12 miesięczny okres wsparcia technicznego i dostępu do aktualnej bazy treści

Cena: 5999 zł

Masz pytania?
Zadzwoń lub napisz

  • 575-534-224

  • kontakt@edumedio.pl

Formularz kontaktowy    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany że przysługuje mi prawo do dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma DMC Piotr Wyleżoł